Lew-Starowicz o Nim

Kolejna wciągająca, bo życiowa książka profesora Zbigniewa Lwa-Starowicza. Sylwetki autora nie trzeba chyba przedstawiać, ponieważ jest on znanym, często pojawiającym się w mediach seksuologiem. Niedawno wydał swoją kolejną książkę o mężczyznach. Choć zasadniczo skupia się na męskich problemach, to jednak z lektury On. Pytania intymne wartościowe informacje wyniosą tak panowie, jak również i panie. Być może te ostatnie nawet bardziej skorzystają na zapoznaniu się z zawartymi w nich treściami.

W trosce o swój związek

Masowanie męskiego punktu G czy chociażby jąder? Takie czynności wielu kobiet w ogóle nie interesują. Zbigniew Lew-Starowiczzachęca jednak do bliższego przyjrzenia się temu tematowi. Po co? W imię dbania o dobre samopoczucie swojego partnera. Ludzie żyjący razem kilkanaście czy kilkadziesiąt lat z upływem tego czasu tracą na ogół zainteresowanie wzajemnymi pieszczotami. A jednak znajomość sfer intymnych drugiej strony może pozytywnie wpłynąć nie tylko na satysfakcję ze stosunku, ale również na podniesienie jakości wspólnego życia. Związek nie sprowadza się do seksu, czasami ten ostatni w ogóle nie jest postrzegany jako niezbędny. Jednak większość ludzi potrzebuje go do odczuwania satysfakcji z życia. Poza tym udany seks poprawia też relacje między partnerami i pozwala im lepiej dogadywać się w innych sferach życia. Kobieta, która chce dbać o swój związek, z całą pewnością może sięgnąć po książkę On. Pytania intymne. Wyniesie z niej nie tylko wiele ciekawych wskazówek, jak dawać przyjemność, ale dowie się przy okazji, jak myśli mężczyzna. Taka wiedza jest natomiast nieoceniona. W nocy i w dzień.

Praktyczny poradnik

Informacje są przedstawiane przez autora w sposób zrozumiały. To jedna z największych zalet tej książki. Do innych należą między innymi:

  • bogata warstwa merytoryczna,
  • wszechstronne podejście do tematu,
  • uwzględnienie praktycznych aspektów męskiej seksualności.

Ponadto Zbigniew Lew-Starowicz zadbał także o to, by zainteresować czytelników w różnym wieku. Dzięki tej lekturze wiele osób na pewno nieco inaczej spojrzy na swoje ciało oraz seksualność. Łatwiej przyjdzie im zaakceptowanie swojej fizyczności i przynajmniej częściowe uporanie się ze stereotypami. Mężczyźni także mają kompleksy. Co ciekawe, bywają przez nie zniewoleni bardziej od kobiet. W przeciwieństwie do nich, panom często znacznie trudniej poruszań intymne tematy i zadawać takie pytanie. Między innym właśnie po to powstała ta książka. Z jej pomocą łatwiej dotrzeć do odpowiedzi na pytania o tyle trudne, co też podstawowe dla jakości ludzkiej egzystencji. Z pewnością będzie to dobry prezent dla mężczyzny.